(0) |
Чудове зволоження NanoCloud
Гігієнічність і безпека технології Philips NanoCloud підтверджена сертифікатом. Доведена ефективність: на 99% менше бактерій у повітрі в порівнянні з ультразвуковими зволожувачами.
Простота очищення
Продуманий дизайн спрощує очищення й догляд за зволожувальним фільтром: просто зніміть диск із фільтром з кріплення і промийте зволожувальний фільтр під струменем води.
Сповіщення системи контролю якості повітря
Функція сповіщень системи контролю якості повітря своєчасно попереджає про те, що потрібно замінити зволожувальний фільтр.
Якщо заміна забрудненого фільтра не була проведена, пристрій перестає працювати. Обертовий зволожувальний фільтр не зупиняється у воді, він перестає обертатися в разі браку води або в разі досягнення попередньо встановленого рівня вологості.
Водночас вентилятор і далі обертатиметься в режимі очищувача, висушуючи зволожувальний фільтр. Повітря у вашому домі завжди буде здоровим.
Жодного білого пилу та вологих плям
Завдяки технології Philips NanoCloud прилад розпорошує частки дрібнодисперсної водяної пари, тому в кімнаті не утворюються білий пил і вологі плями.
| Комплектация | Зволожувальний фільтр Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.06 кг |
| Вага в упаковці | 0.19 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Фільтр |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 2.7 x 25.5 х 25.5 см |
| Призначення | Для зволожувачів і очищувачів |
| Сумісність | Сумісний з очисниками серії 3000 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.