(0) |
Антибактеріальний фільтр WetAir FH-H1210L
Антибактеріальні зволожувальні фільтри WetAir FH-H1210L необхідні для фільтрації мікрочастинок, які витають у повітрі, видалення неприємного запаху, пилу й алергенів.
Антибактеріальне просочення
Фільтр WetAir FH-H1210L просякнутий антибактеріальним засобом, що дає змогу йому усувати та запобігати подальшому росту 99% бактерій і вірусів. Крім дезінфікувального ефекту, фільтр чудово видаляє неприємні запахи та надає повітрю свіжого, легкого аромату.
Фільтр WetAir FH-H1210L здатний затримати великі частинки та знищити всі мікроскопічні частинки бруду, надати повітрю приємного запаху, здатний усунути з повітря дим, лупу тварин і рослинний пилок.
Простота очищення
Продуманий дизайн спрощує очищення й догляд за зволожувальним фільтром: просто зніміть фільтри з кріплень і промийте їх під струменем води.
Фільтр WetAir FH-H1210L не залишає вологих плям, білого пилу та не розсіює краплі туману, тому повітря у вашому домі завжди буде здоровим
Хочете дихати на повні груди у власній квартирі? – тоді не відкладайте купівлю WetAir FH-H1210L. З цим фільтром ви по-іншому почнете ставитися до власного здоров'я, яке починається з вдихуваного нами повітря.
| Комплектация | Фільтр для зволожувача повітря: 4 шт |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 14.5 х 3 см |
| Вага | 0.5 кг |
| Вага в упаковці | 0.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Фільтр |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 16.5 х 13.5 см |
| Призначення | Для зволожувачів і очищувачів |
| Сумісність | Підходить для зволожувача повітря WetAir WAW-H1210LW |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.