Оригінальний зволожуючий фільтр Philips з технологією NanoCloud, яка заснована на процесі випаровування наномолекул чистої водяної пари та забезпечує зволоження повітря, знижуючи ризик поширення бактерій на 99%.
Оригінальний зволожуючий фільтр Philips
Заміна стандартного фільтра оригінальним зволожуючим фільтром Philips забезпечує стабільну високоефективну роботу зволожувача повітря. Фільтр розроблений спеціально для цього пристрою, тому він ідеально підходить під конструкцію приладу і гарантує його належну роботу без перебоїв.
На 99% менше бактерій із технологією NanoCloud
Принцип роботи унікальної технології NanoCloud заснований на природному випаровуванні, при якому в рамках приміщення виділяється найчистіша водяна пара. Найдрібніші молекули водяної пари невидимі для ока, і бактеріям і осадовим речовинам дуже важко до них прикріпитися. Таким чином, при зволоженні з технологією NanoCloud у повітрі є на 99 % менше бактерій у порівнянні зі звичайними ультразвуковими зволожувачами.
Якісний результат надовго
Цей зволожуючий фільтр забезпечує стабільний захист та гарантує оптимальну фільтрацію на строк до 6 місяців.
Фільтри Philips гарантують ефективну роботу пристрою
Перед випуском із заводу наші повітряні фільтри проходять низку обов'язкових та суворих перевірок. Вони піддаються суворим випробуванням на міцність та довговічність з метою безперервної роботи 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Це забезпечує максимальну продуктивність зволожувача повітря Philips до останнього дня терміну служби фільтра.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16.7 х 16 х 5.5 см |
| Вага | 0.057 кг |
| Вага в упаковці | 0.134 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Фільтр |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19.8 х 17.7 х 6 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології NanoCloud |
| Призначення | Для зволожувачів і очищувачів |
| Сумісність | HU2510/10 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.