(0) |
Термін експлуатації — 12 місяців
У розгорнутому вигляді площа поглинальної поверхні з активованим вугіллям приблизно дорівнює площі 43 футбольних полів, що забезпечує постійний захист і тривалий термін експлуатації до 12 місяців.
Ефективне скорочення кількості летких органічних сполук і запахів
Вугільний фільтр із комірчастою структурою призначений для ефективного видалення різних газів, у тому числі шкідливих летючих органічних сполук та запахів.
| Габарити (ВхШхГ) | 37 х 29 х 1 см |
| Вага | 0.5 кг |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Фільтр |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38.4 х 30.2 х 20 см |
| Сумісність | Підходить для очисника повітря AC4550 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.