(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 9,1 кг |
| Вага в упаковці | 11,3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 x 75 x 60 см |
| Додаткові характеристики | Управління TouchControl Функція PowerBoost Функція QuickStart Функція Перезапуску Таймер зворотного відліку (на приладі) Таймер відключення (на приладі) |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Звуковий сигнал Розпізнавання посуду Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 59.2 |
| Глибина, см | 52.2 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.1 x 56 x 49 -50 см |
| Діаметр і потужність конфорок | 1 x 1.4 (2.2) кВт, 14,5 см 1 x 2.2 (3.7) кВт, 21,0 см 2 x 1.8 (3.1) кВт, 18,0 см |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Кількість ступенів потужності | 17 |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Висота, см | 5,1 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 4600 |
| Довжина шнура живлення, м | 1,1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Варильна поверхня Electrolux (EIV64453) 20 136 грн.
Варильна поверхня індукційна Electrolux LIV63431BK 15 219 грн.
Індукційна варильна поверхня Bosch PIF651HC1E 26 548 грн.
Варильна поверхня індукційна KAISER KCT 6506 FI Avantgarde 35 833 грн.
Варильна поверхня індукційна Whirlpool WF S5060 CPBF 25 679 грн.