(0) |
Використовувати таймер можна двома способами: для кожної зони нагріву та загальний таймер.
Індикатор залишкового тепла
Якщо сенсорне керування сигналізує вам літерою Н – це означає, що зони нагріву ще не досягли температури, нижчої за 60°С, тож слід бути обережними.
Безпека – понад усе
Автовимкнення робить користування безпечним та заощаджує енергію. Ця функція автоматично вимикає варильну поверхню, коли її не використовують протягом визначеного періоду, щоб уникнути можливих неприємностей чи надмірного споживання електроенергії. Разом з функцією захисту від дітей, ви зможете бути спокійними за безпеку своїх рідних.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в Україні.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Кабель живлення 220 Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5.4 кг |
| Вага в упаковці | 6.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5 х 35.5 х 56 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла;Захист від дітей;Звуковий сигнал;Розпізнавання посуду;Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 29 |
| Глибина, см | 51 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення;Дисплей;Зі шнуром живлення;Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 8.3 х 27 х 48 см |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня конфорка: діаметром 160 мм, потужністю 1500/1800 Вт Задня конфорка: діаметром 180 мм, потужністю 2000/2300 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 6.3 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Варильна поверхня Electrolux (EIV64453) 20 136 грн.
Варильна поверхня індукційна Electrolux LIV63431BK 15 219 грн.
Індукційна варильна поверхня Bosch PIF651HC1E 26 548 грн.
Варильна поверхня індукційна KAISER KCT 6506 FI Avantgarde 35 833 грн.
Варильна поверхня індукційна Whirlpool WF S5060 CPBF 25 679 грн.