(0) |
Індукційне нагрівання — найінноваційніше рішення в галузі керамічних нагрівальних поверхонь.
Найінтелектуальніша нагрівальна поверхня
Автоматичне ввімкнення й вимкнення — нагрівальне поле активується тільки в разі, якщо на ньому стоїть посуд. Якщо посуд стоїть на половині нагрівального поля, нагрівається тільки ця половина.
Найвища швидкість нагрівання з наявних на сьогодні способів приготування їжі: 4 літри води закипають усього за 9 хвилин.
Найшвидша реакція й чутливе регулювання — навіть зручніше від звичної всім газової плити.
Найбільше заощадження часу й енергії
Витрата електроенергії знижується на 30% і більше, порівнюючи з поверхнями, обладнаними нагрівальними елементами інших типів.
Найліпший спосіб приготування їжі. Поєднує всі переваги електричної й газової плит.
Найчистіша поверхня. У Вас ніколи нічого не пригорить, позаяк уся поверхня плити буде завжди холодною і тільки в тому місці, де стоїть посуд, відбувається пряме нагрівання. Для очищення Вам досить протерти поверхню вологою серветкою.
Найлегше керування. Легким дотиком пальців Ви керуєте всіма процесами, зокрема, використовуючи функцію PAUSE, Ви маєте змогу тимчасово перервати процес приготування, а відтак готувати далі.
Найбезпечніша поверхня. Щойно Ви зняли каструлю з нагрівального поля, воно миттєво стає холодним. У разі потрапляння будь-яких предметів у поле сенсорного керування поверхня автоматично вимикається й сигналізує про це. Небезпеки ненавмисного ввімкнення й вимкнення більше немає.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 9 кг |
| Вага в упаковці | 11.22 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5 х 69 х 64.5 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Об'єднані зони Розпізнавання посуду |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: 200 мм, потужністю 2000-2600 Вт Задня ліва: 200 мм, потужністю 1500-2000 Вт Передня права: 200 мм, потужністю 2000-2600 Вт Задня права: 200 мм, потужністю 1500-2000 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Дизайнерська колекція | La Perle |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 5.5 х 59 х 52 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 7000 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Варильна поверхня Electrolux (EIV64453) 20 136 грн.
Варильна поверхня індукційна Electrolux LIV63431BK 15 219 грн.
Індукційна варильна поверхня Bosch PIF651HC1E 26 548 грн.
Варильна поверхня індукційна KAISER KCT 6506 FI Avantgarde 35 833 грн.
Варильна поверхня індукційна Whirlpool WF S5060 CPBF 25 679 грн.